34944 İstanbul / Türkiye

Gücünü Marine ve Kara sektöründeki siz değerli müşterilerinden alan   EFE MARINE SAFETY DENIZCILIK HIZMETLERI TIC.LTD. STI. 2017 Senesinin 9. Ayında kurulmuş olup sektörde yetişmiş kalifiye servis mühendisleri ve son sistem ekipmanları ile marine sektöründe yetkilerimiz olan “GÜRDESAN - BALDEN - LİMAN - YÜKSEL MAKİNA - DENİZSAN - BUREAU VERITAS“ yetkileri dahilinde test ve sertifikasyon hizmetleri vermekteyiz.


EFE MARINE SAFETY DENIZCILIK HIZMETLERI Marine sektöründe Türkiye'de lider, küresel pazarda ise ana oyunculardan biri olmak.

Hizmet verilen alanlarda güvenli, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile küresel pazarda müşterimiz olan Marine ve kara sektöründe üstün hizmet sunmak ve tüm müşterilerimize en iyi ve güvenilir hizmeti vermek.

İşinin gerektirdiği ulusal ve uluslararası mevzuat, standart ve kuralları bilir ve güncel olarak takip eder, üretmiş olduğu iş sonuçlarının sorumluluğunu taşır; düşünce, söz ve eylem bütünlüğünü tutum ve davranışlarında sergiler.

Sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre teslim etmek amacıyla, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, paydaşlarımızla iş birliği içinde, çevresel etkilerin azaltılması, kirliliğin önlenmesi ve sürekli iyileştirme için önlemler geliştiririz.